Zima už pomaly klope na dvere a to je čas, kedy by už v tvojom online nákupnom košíku mali byť Vans zimné topánky pánske, ktoré tvoje nohy ochránia pred chladom, vlhkosťou a snehom. Ak si fanúšikom skate kultúry a štýlu, tak pánske zimné topánky Vans v tvojom botníku (alebo ak chceš, topánkovníku) nemôžu chýbať! Značka Vans je známa svojimi štýlovými teniskami a topánkami má totiž pre zimné obdobie viacero extra schopných modelov. V našom najnovšom článku sme sa pozreli na niektoré z najlepších pánskych zimných topánok značky Vans, s ktorými ti zima určite nebude!

Ako spoznáš zimné topánky Vans? Tradičné Vans tenisky old skool by si cez zimu mal nechať oddychovať, pretože na zimné čľapkanice nie sú vôbec vhodné. Stačí v nich len na chvíľu vyjsť von a čoskoro premoknú. Našťastie, svojho jedinečného štýlu sa nemusíš zriecť ani počas najchladnejšieho obdobia roka. Je ideálne vybrať si niektorý zo zimných modelov Vans topánok. Ešte skôr ako pozrieme na konkrétne modely a dáme ti konkrétne tipy, prezradíme ti, čo spája Vans zimné topánky pánske aj dámske.

V prvom rade, zimné topánky Vans sú vždy vyššie, teda až po členky a zároveň majú často aj zvýšenú podrážku. Zimné tenisky Vans tak dokážu nielen lepšie tlmiť odrazy, ale aj sa postarať o adekvátne pohodlie a nepremokavosť. Štýl VANS tenisiek je obľúbený medzi nielen medzi mladšími, ale aj staršími a to dokonca naprieč mnohými profesiami. Nie sú teda výsadou iba študentov, ale radi ich majú aj kreatívci, ktorých živí copywriting či iné formy reklamy.

Zimné Vans SK8-Hi MTE

Jedným z najpopulárnejších modelov na zimu od Vans je SK8-Hi MTE. Tieto zimné topánky Vans sú inšpirované klasickým SK8-Hi modelom, ale sú navrhnuté tak, aby odolávali aj náročným poveternostným podmienkam. Majú hrubú podrážku so zväčšeným dezénom, ktorý poskytuje výbornú trakciu aj na klzkom povrchu. Okrem toho majú vodotesnú vrchnú časť a teplú podšívku pre lepšiu izoláciu, skrátka tradícia spolu so zimným vyhotovením robia z Vans SK8-Hi MTE ideálneho kandidáta ak hľadáš zimné Vans topánky.

Topánky na zimu Vans Old Skool MTE

Netreba snáď pripomínať, že Vans Old Skool je ikonický model značky Vans, pričom MTE verzia je na zimu ako stvorená. Tieto topánky majú tiež hrubšiu podrážku pre lepšiu trakciu a vodotesnú vrchnú časť. Dizajn na štýl Vans Old Skool je stále ten istý, pre ktorý sa Old Skool topánky stali doslova legendou. V prípade týchto topánok ťa ale poteší pridaná funkčnosť pre zimné obdobie. Sú inak veľmi pohodlné, takže sú obstoja aj ako zimné topánky do auta na šoférovanie.

Pánske Vans UltraRange Exo Hi MTE topánky na zimu

UltraRange Exo Hi MTE sú ďalšou skvelou voľbou, ak hľadáš zimné topánky Vans. Tieto Vansky na zimu si ťa získajú moderným a technicky vyspelým dizajnom, pričom navrhnuté sú tak, aby ťa podržali aj v extrémnych podmienkach. Tieto zimné Vans topánky sa môžu pýšiť vodotesnou vrchnou časťou a odolnou podrážku zabezpečujúcou dobrú trakciu na rôznych povrchoch. Sú ľahké a pohodlné, čo ich robí ideálnymi aj pre všetkých vyznávačov aktívneho životného štýlu.

Topánky Vans SK8-Hi Del Pato MTE

SK8-Hi Del Pato MTE sú unikátnym modelom, ktorý kombinuje štýl SK8-Hi s vodotesnými vlastnosťami a robustným dizajnom gumových členkov. Tieto topánky sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú zimné topánky Vans, ktoré vydržia aj nemožné a zvládnu aj veľmi nepriaznivé poveternostné podmienky. Hoci zvládnu naozaj veľa, nové pneumatiky ani iné servisné práce okolo auta by si v nich robiť nemal.

Snowboardové Vans Encore Pro MTE

Ak hľadáš zimné topánky na snowboard alebo snowboardingové zážitky a nechceš sa vzdať svojho štýlu, Vans má riešenie. Topánky VANS Encore Pro MTE sú vyvinuté špeciálne pre snowboardistov. Tieto topánky majú vodotesnú vrchnú časť a tepelnú izoláciu, ktorá udržiava vaše nohy teplé v chladných podmienkach. Okrem toho majú systém BOA, ktorý vám umožní rýchlo a ľahko nastaviť napätie topánok.

Zimné topánky Vans najlacnejšie? Vieme, kde ich nájdeš!

Čo dodať na záver? Ak si práve vyberáš Vans zimné topánky, nezabudni zvážiť svoje individuálne potreby a požiadavky a okrem vzhľadu a ceny si všímaj aj ich funkčnú výbavu – teda najmä materiálové vlastnosti. Rozhodni sa, či hľadáš zimné topánky pre bežné denné nosenie alebo aj na špecifické outdoorové aktivity. Ak stavíš na pánske zimné topánky Vans, budeš mať istotu štýlového vzhľadu a adekvátnej ochrany pred nepriaznivými zimnými podmienkami.

Udrž si svoj štýl aj v zime s topánkami Vans! Aby si mal výber ešte jednoduchší, v tomto článku nájdeš odkazy na weby, kde nájdeš zimné topánky Vans najlacnejšie. Takže smelo do objavovania a objednávania, zima nepočká! Na záver dodajme, že nezabudni sledovať náš web www.obuvaj.sk a tiež náš Instagrame, kde ti pravidelne prinášame tipy na štýlové tenisky, topánky a tiež športovú a pracovnú obuv

Predstavujeme ti Vans zimné pánske topánky pre dokonalý komfort aj štýl!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *