Stále hľadáš spôsoby, ako zarobiť online nejaké peniaze navyše? Ak si už počul o Temu, tak toto je tvoja príležitosť ako zarobiť. Nebude to na začiatku možno veľa, pár desiatok eur mesačne ale určite poteší a niekde začať predsa treba. Temu Slovakia a celosvetová verzia Temu ponúka možnosť získať odmeny tým, že na platformu odporučíte svojich priateľov. Čo je Temu a ako ho môžeš odporučiť priateľom?

Na nasledujúcich riadkoch sa venujeme tomu, ako môžeš Temu odporučiť svojim priateľom a aké zaujímavé odmeny ťa čakajú.

<Kliknutím sa pripoj k Temu a začni zarábať>

Čo je Temu?

Temu je revolučná aplikácia na nakupovanie, ktorej cieľom je umožniť ti nakupovať rýchlo a jednoducho. Tovar, ktorý nájdeš na Temu často nenájdeš inde a hlavne, u domácich obchodníkov za ne zaplatíš omnoho viac. Okrem toho, Temu je celkom bezpečné, a to aj napriek dezinformáciám ktoré si mohol zachytiť v niektorých médiách.

<Kliknutím sa pripoj k Temu a začni zarábať>

Koľko je bonus za odporúčanie Temu

V Temu si veľmi vážime našich vážených zákazníkov a snažíme sa odmeňovať ich vernosť. Práve preto si program odporúčaní Temu získal obrovskú popularitu. Jednoduchým zdieľaním svojho jedinečného odporúčacieho kódu na sociálnych sieťach alebo so svojimi blízkymi máte možnosť získať až 100 tisíc dolárov ako odporúčací bonus Temu, keď sa vaši priatelia pripoja k aplikácii. Je to jednoduchý proces, ktorý vám umožní využívať výhody, keď začnú aplikáciu používať.

<Kliknutím sa pripoj k Temu a začni zarábať>

Nižšie uvádzame exkluzívne výhody odporúčacieho bonusu Temu

Až 20 % provízia z objednávky vášho odporúčateľa: Ako registrovaný používateľ aplikácie Temu máte možnosť získať príjem z provízie tým, že zdieľate kvalifikačný kód s ostatnými. Keď niekto, kto nikdy nenakupoval v Temu, klikne alebo sa zapojí s vaším kódom a uskutoční Kvalifikovaný nákup (tovar alebo služba ponúkaná v Temu s kupónom označeným Kvalifikovaným kódom), získaš províziu. Výška provízie bude závisieť od skutočne uskutočnenej platby za Kvalifikovaný nákup, pričom sadzby sa pohybujú od 5 % do 20 %. Majte na pamäti, že vo Vyhlásení o príjmoch z provízií partnerského programu Temu sú uvedené obmedzenia týkajúce sa vyplácania provízií.

Bonus až do výšky 5 EUR za každé stiahnutie: Ak si niekto stiahne aplikáciu Temu pomocou tvojho kvalifikačného kódu, dostanete odmenu 5 EUR. Za nového používateľa sa považuje skutočná osoba, ktorá ešte nemala účet na platforme Temu ani si predtým nestiahla aplikáciu Temu s cieľom zaregistrovať si účet. Ak si však používateľ použitého zariadenia už predtým stiahol aplikáciu Temu App, nebude sa kvalifikovať ako Nový používateľ. Preložené verzie týchto Podmienok slúžia len ako referencia. V prípade akýchkoľvek rozdielov medzi anglickou verziou a verziami v iných jazykoch bude vždy rozhodujúca anglická verzia.

<Kliknutím sa pripoj k Temu a začni zarábať>

Partnerský program Temu

Podľa spoločnosti Temu je jej partnerský program jedným z hlavných spôsobov, ako zarobiť až 100 000 USD mesačne. Toto tvrdenie je síce dosť prehnané, no zárobky na Temu nemusia byť zanedbateľné, treba sa len snažiť. Ako zarobiť online na Temu?

Stačí sa zaregistrovať do partnerského programu Temu, zdieľať svoj odkaz alebo kód, pozvať ľudí a získať províziu. Inými slovami, budeš musieť propagovať produkty Temu na svojom blogu, webovej lokalite, sociálnych sieťach a ďalších stránkach. Po každom predaji získaš prostredníctvom svojho jedinečného partnerského odkazu určité percento z nákupu realizovaného do 30 dní od stiahnutia.

Preto je dôležité vybrať produkt, ktorý spája vaše publikum, a uistiť sa, že výška provízie stojí za vašu námahu. Nielen to, ale budete mať aj možnosť sledovať svoju výkonnosť, aby ste zistili, čo funguje, a podľa toho upraviť svoj prístup.

Pozvi priateľov

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zarobiť peniaze na Temu, je pozvať svojich priateľov a rodinu zdieľaním svojho odporúčacieho kódu. Vďaka tomu si môžete vybudovať úspešnú sieť odporúčaní a generovať konzistentné zárobky.

Stačí si stiahnuť aplikáciu Temu a vytvoriť si účet

Po vytvorení účtu na Temu dostaneš jedinečný odkaz na odporúčanie, ktorý môžeš zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou prostredníctvom sociálnych sietí, e-mailu alebo iných kanálov. Keď si teda tvoji priatelia stiahnu aplikáciu a uskutočnia svoj prvý nákup pomocou tvojho odporúčacieho odkazu, získaš províziu.

Upozorňujeme však, že výška provízie sa môže líšiť v závislosti od akcie a vašej úrovne v rámci programu.

Ako zarobiť online na Temu? Tu nájdeš odpoveď!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *