Rovnako ako ty, aj ja mám rád street fashion a k nej nepochybne patria aj tenisky značiek Nike, Adidas, ConverseVans. Kúpiť si tenisky online prináša so sebou množstvo výhod, máš možnosť porovnať si ceny, takýto nákup je pohodlný a máš navyše obrovský výber. Ako však pri výbere tenisiek online neurobiť chybu a kde nakúpiť vytúžené tenisky najlacnejšie? Poradím ti, ako to robím ja.

Tenisky VANS a Converse najlacnejšie – kupujeme online

Converse a VANS sú tradičnými značkami, ktoré sú perfektne kombinovateľné s rôznymi outfitmi a sú prakticky nehynúcou klasikou. Vybrať si dnes ale môžeš nielen tradičné modely ako je VANS Old Skool či klasické biele Converse Chuck Taylor All, ale aj množstvo odvodených modelov. V zime sú populárne napríklad členkové VANS a Converse, v lete zas majú stále väčšiu popularitu Vans Era, Vans Authentic či Vans Classic Slip On so šachovnicovým vzorom.

Prirodzene, Converse ani Vans by v tvojej výbave nemali chýbať, no nie vždy na ne musíš mať pripravený adekvátny rozpočet. Ako si teda dopriať Vans a Converse najlacnejšie s obmedzenými finančnými prostriedkami? Určite to ide, treba byť však pozorný a netreba sa nechať nachytať. Ako na to idem ja, keď si vyberám nové tenisky?

1. Nenechaj sa zlákať a nekupuj fake tenisky

Fake tenisky známych značiek sú vždy samozrejme lacnejšie. Ak vidíš na internete (resp. na Instagrame nejakého obchodníka) podozrivo lacné tenisky, tak na 99 % ide o napodobeninu a ver mi, každý trochu pozornejší ten fake aj veľmi ľahko odhalí. Radšej mať menej párov tenisiek, ktoré sú originál ako veľa fake-ov. To je teda moja zásada. Ver mi, nové Adidas Yeezy 700 za 100 eur ti naozaj nikto nikdy nepredá. Bude to len lacná napodobenina.

2. Zo začiatku ti pri výbere tenisiek pomôže Heureka

Rozhodol si sa, že nechceš strácať čas behaním po obchodoch a preto si sa rozhodol kúpiť si nové tenisky online – ja to robím rovnako, behanie po obchodoch ma naozaj nebaví. Svoje hľadanie vždy začínam na Heureke, kde aktuálne nájdeš stovky rôznych a hlavne originálnych párov tenisiek. Nechýbajú značky Converse, Vans, Nike, Reebok, Adidas a iné, treba len hľadať.

Ako funguje Heureka? Je to jednoduché, v príslušnej sekcii nájdeš pánske, dámske alebo detské tenisky v rôznych farbách zoradené podľa obľúbenosti. Vrchné priečky samozrejme patria Vans old skool a Converse All Star White – skrátka základné modely oboch značiek. Po kliknutí na konkrétne tenisky sa ti zobrazia názvy obchodov a ceny. Všimni si, že medzi niektorými obchodmi môžu byť pomerne veľké cenové rozdiely.

Ako si vybrať tenisky na Heureka.sk? Odporúčam ti nesiahnuť hneď po tej najlacnejšej ponuke, niekedy si totiž eshopy nízku cenu tenisiek kompenzujú vysokým poštovným, takže v konečnom dôsledku zaplatíš ešte viac. Najlepšie je vybrať sa zlatou strednou cestou, čiže uprednostniť známy eshop s dobrými recenziami a zároveň priaznivou cenou tvojich vyhliadnutých tenisiek.

Pri výbere nových tenisiek používam Heureku vždy a dôvod je vcelku jednoduchý. Heureka ti dá perfektný prehľad nielen o cenách ale aj obľúbenosti jednotlivých tenisiek. Za relatívne krátky čas si tak dokážeš urobiť presnú predstavu o tom, kde by si si svoje nové tenisky za najlepšiu cenu mal vybrať.

3. Vrátenie resp. výmena tenisiek

Nakupovanie tenisiek online má jednu celkom výraznú nevýhodu, ktorú síce spoľahlivo kompenzujú ostatné výhody, no treba na to pamätať. Preto ak si si už vybral eshop, z ktorého si kúpiš svoje nové tenisky, vždy si pred nákupom over, aké sú možnosti vrátenia resp. výmeny v prípade, že ti nesadne veľkosť. Stať sa to totiž môže a preto je dobré, ak už na túto situáciu budeš pripravený.

Pred nákupom tenisiek online si teda určite zisti, ako je možné tenisky v prípade potreby vymeniť a či za takúto výmenu budeš musieť ešte niečo doplácať.

Najlacnejšie VANS si vyberieš pohodlne online

+ jeden tip Na záver ešte jedno konkrétne odporúčanie. Ak hľadáš street módu a štýlové tenisky resp. k svojim novým teniskám by si si rád prikúpil aj nejakú čiapku či mikinu, určite ti môžem z vlastných skúseností odporučiť Footshop.sk, kde nájdete značky ako Adidas, Nike a samozrejme nechýba ani Vans a Converse vrátane niektorých zaujímavých variantov, ktoré v bežných obchodoch len tak nenájdeš.

Pozri si ponuku Footshop kliknutím na odkaz nižšie:

Kde a ako si môžeš kúpiť najlacnejšie tenisky? Tipy od mňa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *