Na obuvaj.sk a na našom Instagrame ti pravidelne prinášame prehľad e-shopov, kde si môžeš najvýhodnejšie kúpiť tenisky a topánky. Keďže ide zima, zamerali sme sa na VANS topánky na zimu, v ktorých v pohode zvládneš nejednu mestskú čľapkanicu. Zachovaj si svoj jedinečný Vans štýl aj počas zimy. Takže, ktoré sú TOP Vans tenisky na zimu podľa nás?

Najlepšie VANS tenisky (nielen na zimu) nájdeš tu – klikni a presvedč sa

Vans tenisky na zimu by v prvom rade mali byť „členkové“ tzn. že určite vyššie, ako tie čo nosíš v lete. Do nášho výberu zimných Vans topánok sme teda zaradili najmä tie vysoké, ktoré spoznáš aj podľa označenie „Hi“ v názve.

Vans Sk8-Hi Mte 2.0 DX (MTE)

Maskáče sú vzor, ktorý je nadčasový a snáď nikdy neomrzí. Platí to bezpochyby aj o týchto Vans Sk8-Hi Mte 2.0 DX v atraktívnom čierno-maskáčovom prevedení. Prečo sú vhodné aj na zimu? Pre prostredie tzv. mestskej zimy sú vhodné vďaka tomu, že sú ľahké, majú gumenú medzipodrážku, ktorá neprepustí vodu a zároveň ich podrážka si poradí aj so snehovou pokrývkou.

Členkové Vans s maskáčovým vzorom sú skvelé na jeseň aj na zimu

Členkové VANS topánky na zimu sú vyhotovené z kvalitných a overených materiálov, pričom im nechýba žiadny z typických znakov VANS obuvi.

Členkové Vans Sk8-Hi Mte 2.0 DX za najlepšiu cenu nájdeš tu

Vans Sk8-Hi 46 MTE DX (MTE)

Chceš sa v zime farebne odlíšiť? V prípade zimných topánok Vans nemusíš staviť iba na tmavé farby. Tieto členkové topánky priamo vychádzajú z nehynúcej klasiky Old Skool a sú ideálnou voľbou pre každý druh zlého počasia – nezastaví ich ani dážď, vietor a ani sneh. Navyše sú dostupné v rôznych pestrých farbách.


Vrchná strana týchto členkových Vans topánok je tvorená kvalitným semišom a kožou brúsenou z vnútornej strany. Takto upravený povrch je pritom dostatočne odolný voči poškodeniu, takže sa so zimnými nešvarmi počasia si hravo poradí.

Členkové Vans Sk8-Hi 46 Mte DX za najlepšiu cenu nájdeš tu

VANS SK8-HI MTE

Ak máš nadovšetko rád svoje klasické Vans Old Skool tenisky a na zimu sa nenecháš presvedčiť o ničom inom, tak jasnou voľbou budú členkové Vans SK8-HI MTE, ktoré sa na klasické Old Skool podobajú snáď najviac. Ak teda hľadáš Vans topánky na zimu a nechceš sa zriecť svojho letného štýlu, toto je celkom logická a správna voľba. Svoje Vans Old Skool môžeš nechať cez zimu odpočívať a namiesto nich si do zimného počasia vezmi tieto členkové Vansy.

Tieto vysoké Vans sa najviac podobajú na Vans Old Skool

Členkové Vans SK8-HI MTE majú všetko to, na čo si zvyknutý pri Vans Old Skool a ešte aj niečo navyše. Pre zimné obdobie a do nepriaznivého počasia sa hodia najmä vďaka gumenej medzipodrážke, ktorá neprepustí vodu, semišovému zvršku, ktorý je dostatočne odolný a ochráni pred prienikom zimy dovnútra topánky.

Kedy si vybrať Vans topánky na zimu? Ideálne je nečakať až kým napadne prvý sneh. Výber zimných topánok odporúčame naplánovať na október, najneskôr november, kedy je v obchodoch ešte dostatok zásob.

Členkové Vans SK8-HI MTE na zimu nájdeš za najlepšiu cenu tu

VANS tenisky na zimu: kde si vybrať najlacnejšie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *